Dwa wyróżnienia i Złoty Medal IEEE dla profesora Mariana Kampika

Z dumą informujemy, iż Kierownik naszej Katedry, prof. dr hab. inż. Marian Kampik, otrzymał dwa wyróżnienia i Złoty Medal prestiżowej organizacji Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) za aktywność publikacyjną w czasopiśmie „Transactions on Instrumentation and Measurement” w okresie ostatnich siedmiu lat.

IEEE jest międzynarodową, prestiżową organizacją zrzeszającą naukowców i przedstawicieli przemysłu związanego z branżą elektrotechniki i elektroniki. IEEE jest wydawcą ponad 100 czasopism technicznych o wysokim wskaźniku cytowania, w których publikowane jest 30% światowej literatury z powyższych branż. Na całym świecie Stowarzyszenie zrzesza blisko pół miliona członków, z czego ponad 1000 w Polsce.

Informację przekazał(a): Andrzej Kowalik
Dodane: 2020-11-18 12:00:00