Międzyuczelniana Konferencja Metrologów

Katedra Metrologii, Elektroniki i Automatyki Politechniki Śląskiej oraz Oddział Gliwicki Stowarzyszenia Elektryków Polskich ma zaszczyt zaprosić Państwa na 52. Międzyuczelnianą Konferencję Metrologów, która odbędzie się w odnowionych wnętrzach przepięknie położonego Hotelu Ostaniec w Podlesicach blisko Zawiercia w dniach 7-9 września 2020 r.

Miejsce Konferencji MKM 2020: Hotel Ostaniec w Podlesicach k/Zawiercia

Naszym celem jest interdyscyplinarna integracja środowisk zajmujących się pomiarami w szeroko rozumianym zakresie, w tym w medycynie, biologii, chemii, fizyce i elektroenergetyce, realizowanych przy użyciu systemów pomiarowych, wykorzystujących najnowsze technologie.
      Pragniemy, aby zwyczaj dzielenia się w środowisku naukowców i praktyków wynikami badań i ciekawymi rozwiązaniami praktycznymi był podtrzymywany przez kolejne pokolenia młodych metrologów. Wychodząc naprzeciw życzeniom Państwa odnośnie formy udziału w Konferencji, przygotowaliśmy szeroki wachlarz wariantów uczestnictwa oraz bogatą ofertę publikacyjną. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w tej ofercie najbardziej satysfakcjonującą opcję.

Z wyrazami szacunku,

dr hab. inż. Sławomir Gryś, prof. PCz., Przewodniczący Komitetu Naukowego
dr hab. inż. Jerzy Roj, prof. PŚ., Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
dr inż. Jan Kapinos, Prezes SEP Gliwice