Inż. Grzegorz ZIOŁO laureatem XLIX Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową z Elektryki w 2017

W dniu 7 grudnia 2017 r. na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej odbyła się sesja konkursowa „XLIX KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ELEKTRYKI W 2017”, zorganizowanego tradycyjnie przez Oddział Gliwicki SEP i Koło SEP nr 10 przy Politechnice Śląskiej. Do Konkursu zgłoszonych zostało 6 prac i projektów dyplomowych studentów Wydziałów Elektrycznego, Automatyki, Elektroniki i Informatyki oraz Górnictwa i Geologii.

W składzie Komisji Konkursowej, kierowanej przez dr hab. inż. Kazimierza Gierlotkę, prof. Pol. Śl., znajdowali się przedstawiciele SEP, Oddziału Elektryków Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej oraz Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Po zapoznaniu się ze zgłoszonymi pracami magisterskimi, projektami dyplomowymi oraz prezentacjami ich autorów Komisja postanowiła przyznać I nagrodę panu inż. Grzegorzowi ZIOŁO za projekt inżynierski „Goniometru fotometrycznego”, opracowany w Katedrze Metrologii, Elektroniki i Automatyki na Wydziale Elektrycznym pod kierunkiem dr inż. Adama Pilśniaka.

Serdecznie gratulujemy Laureatowi sukcesu!

Uczestnicy Konkursu

Prezentacja Inż. Grzegorza Zioło