Katedra Metrologii, Elektroniki i Automatyki

Politechnika Śląska, Wydział Elektryczny

Kontakt

Politechnika Śląska

Wydział Elektryczny
Katedra Metrologii, Elektroniki i Automatyki

ul. Akademicka 10
44-100 Gliwice

tel.: +48 32 237-12-41
e-mail.: re2@polsl.pl

Aktualności

Wyjazd naukowo – dydaktyczny do Wrocławia

W dniach 23 – 24 października 2017r. studenci V semestru bloku obieralnego E na kierunku Informatyka brali udział w wyjeździe naukowo-dydaktycznym do Wrocławia. Opiekunami grupy byli dr inż. Beata Krupanek oraz dr inż. Ryszard Bogacz.
Głównym celem wyjazdu była wizyta w firmie Nokia gdzie studenci mieli możliwość zwiedzenia głównej siedziby firmy w tym laboratoriów naukowych, badawczych i rozwojowych. Ponadto została zorganizowana prezentacja firmy oraz zostały przedstawiono możliwości pracy, stażu oraz odbywania praktyk w Nokii. Studenci otrzymali również możliwość realizacji projektów inżynierskich i prac dyplomowych we współpracy z firmą Nokia. Otrzymaliśmy również materiały szkoleniowe. W czasie wyjazdu zwiedzono również Centrum Nauki i Wiedzy Hydroplis, jedno z najnowocześniejszych centrów dydaktycznych w Polsce. W czasie wolnym studenci mieli możliwość zwiedzenia centrum Wrocławia oraz wjazdu na najwyższe piętro budynku Sky Tower.


Czekamy na wizytę w NokiiJesteśmy już po prezentacji NokiiCzas wolny – wizyta na Sky Tower. Niestety tym razem pogoda nie dopisałaWrocławski RynekWrocławski RynekW drodze do HydropolisCentrum nauki i wiedzy HydropolisPrezentacja wejściowaEkspozycja w Hydropolis


Informację przekazał(a): Ryszard Bogacz
Dodane: 2017-10-27 11:00:00