Wyjazd naukowo – dydaktyczny do Wrocławia

W dniach 23 – 24 października 2017r. studenci V semestru bloku obieralnego E na kierunku Informatyka brali udział w wyjeździe naukowo-dydaktycznym do Wrocławia. Opiekunami grupy byli dr inż. Beata Krupanek oraz dr inż. Ryszard Bogacz.
Głównym celem wyjazdu była wizyta w firmie Nokia gdzie studenci mieli możliwość zwiedzenia głównej siedziby firmy w tym laboratoriów naukowych, badawczych i rozwojowych. Ponadto została zorganizowana prezentacja firmy oraz zostały przedstawiono możliwości pracy, stażu oraz odbywania praktyk w Nokii. Studenci otrzymali również możliwość realizacji projektów inżynierskich i prac dyplomowych we współpracy z firmą Nokia. Otrzymaliśmy również materiały szkoleniowe. W czasie wyjazdu zwiedzono również Centrum Nauki i Wiedzy Hydroplis, jedno z najnowocześniejszych centrów dydaktycznych w Polsce. W czasie wolnym studenci mieli możliwość zwiedzenia centrum Wrocławia oraz wjazdu na najwyższe piętro budynku Sky Tower.

Czekamy na wizytę w Nokii

Jesteśmy już po prezentacji Nokii