Zwiedzanie Laboratorium Inteligentnych Budynków w Katedrze Mechatroniki

W dniu 23 marca 2017 r. studenci bloku obieralnego E na kierunku Informatyka oraz studenci VI semestru kierunku Elektronika i Telekomunikacja zwiedzili Laboratorium Inteligentnych Budynków w Katedrze Mechatroniki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej. Studentów przywitał kierownik Katedry Mechatroniki, prof. dr hab. inż. Krzysztof Kluszczyński, a prezentacji Laboratorium dokonał pracownik Katedry, dr inż. Jarosław Domin. Studenci mieli możliwość zapoznania się sposobem sterowania różnymi urządzeniami, m.in. oświetleniem, zamkiem RFID, projektorem, ekranem oraz roletami okiennymi.
  Składamy serdeczne podziękowania panu profesorowi Krzysztofowi Kluszczyńskiemu oraz Jego współpracownikom: panom dr inż. Zbigniewowi Pilchowi. dr inż. Jarosławowi Dominowi oraz dr inż. Marcinowi Szczygłowi.

Przywitanie studentów przez kierownika Katedry, pana prof. dr hab. inż. Krzysztofa Kluszczyńskiego

Prezentacja Laboratorium Automatyki Budynkowej

Przedstawienie możliwości systemu przez pana dr inż. Jarosława Domina