Wyjazdowe seminarium studentów sem. VII grupy AME
 
W dniach 10 - 12 stycznia 2008 roku studenci semestru VII grupy AME (kierunek Elektrotechnika) uczestniczyli w wyjazdowym seminarium w Korbielowie.
W dwóch sesjach tematycznych – „Cyfrowe przetwarzanie sygnałów” i „Technika opracowywania danych pomiarowych” - przedstawionych zostało 14 studenckich referatów. Ich autorzy zasypani zostali wieloma pytaniami, a dyskusja przeciągnęła się do późnych godzin wieczornych. Nad merytoryczną stroną seminarium czuwali dr inż. Andrzej Met i dr inż. Artur Skórkowski.
W ostatnim dniu seminarium ogłoszony został wynik konkursu na najlepszy referat. Jury pod przewodnictwem dr inż. Bogusława Kasperczyka wyróżniło referat pt. "Podstawowe diagramy charakteryzujące rozrzut serii wyników pomiarów" wygłoszony przez studenta Pawła NIEDBAŁA.
Na seminarium nie zabrakło również czasu na chwile odpoczynku. Bliskość Pilska i ostatnie warstwy śniegu zostały wykorzystane na wspólne spacery i jazdę na nartach. Wśród studentów nie zabrakło również zapalonych i doświadczonych snowboardzistów.
Organizator wyjazdu student Michał Pniewski sprawił kolegom w powrotnej drodze dodatkową niespodziankę, zabierając ich na multimedialną prezentację do Browaru w Żywcu.
Poniżej zdjęcia z wycieczki 
Informację przekazał(a): Agnieszka Skórkowska2008-01-21 23:15